Hakkımızda

Duygu halı yıkama 1998 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde kuruldu. Biz aslen Kayseri’nin Bünyan ilçesinden olduğumuzdan bu iş  halı ile ilgili ilk işimiz değildi. Zaten ailemiz asırlardır halı işiyle uğraşıyordu. Halının içinde doğduk desek yeridir. Annelerimiz bizim çocukluğumuzda dahil hep  halı dokudular. Halı işine yabancı olmayışımızın hep faydasını gördük. Ama o yıllarda insanlar kendi halılarını kendileri yıkıyordu. O zamanlar sadece yaşlılar, çalışanlar ve hamile kadınların halılarını yıkıyorduk.

Atalarımızdan aldığımız güç ve deneyim ile Antalya ve ilçelerinde modern tesisler kurduk. Profesyonel ekiplerimiz ile tesislerimizde ve evinizde halı, kilim, koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde temizliği yaparak, sizi ve ailenizi tertemiz bir geleceğe taşıyoruz.

Firmamız gücünü yılların deneyiminden almaktadır. Halılarınız, yıkama tesisimizde, alanında uzman personellerimiz tarafından teker teker ve ağartıcı kimyasallar kullanmadan otomatik makineler ile doğal içerikli temizleyiciler ile temizlenmektedir.