Özgürlük Halı Yıkama

Antalya Duygu Halı Temizleme
Antalya Özgürlük Halı Temizleme

Antalya Özgürlük Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Hangi halı yıkama firması? sorusuna son noktayı Duygu Halı Temizleme koyuyor. Sizlere en kaliteli ürünlerle birinci sınıf hizmet vadediyoruz. Çünkü bizce Siz en iyisine layıksınız. Ucuz halı yıkama firmaları halılarınızı neyle yıkıyor. Nasıl yıkıyor, nerede kurutuyor biliyor musunuz? Biz halılarınızı evinizden alır yine evinize teslim ederken bu hizmetimizden bir kuruş ücret almayız. Halılarınızı evden alma ve evinize ulaştırma zamanını kendiniz belirlersiniz. Buna akşam saatleri ve hafta sonu da dahildir. Artık akşam çalışan halı yıkama firması aramaya son. Biz çalışanlar için akşam ve hafta sonu halı temizleme işi yapıyoruz.

Halılarınız kaliteli deterjanlarla yıkanır. Makine kullanılarak yapılan yıkamanın arkasından yine makine kullanarak sıkılma işlemi yapılır. Bu sayede halılarınız çabuk kurur ve sararma olmaz. Kapalı kurutma alanında kurutulur ve ambalajlandıktan sonra sizlere ulaştırılır.

Özgürlük Mahallesi Halı Yıkama, Koltuk Temizleme ve Yorgan Yıkama da birinci sınıf bitkisel halı şampuanlarıyla halılarınızı ve sağlığınızı koruruz. Sizin en uygun saatinizde halılarınızı ücretsiz servisimizle kapınızdan alır, kar gibi temizler yine sizin en uygun saatinizde kapınıza kadar ulaştırırız. Gündüz çalışanlar için akşam halı temizleme sorunlarınızı da biz çözeriz. Size, güvenle kullanacağınız halılarınızın rahatlığını yaşamak kalır.

Antalya Aksu Halı Koltuk Yorgan Temizleme
Antalya Özgürlük Mahallesi Koltuk Temizleme

Özgürlük mahallesi için yorgan yıkama ve koltuk yıkama hizmetimizde vardır. Özgürlük halı yıkama işini en yoğun yaptığımız yerdir.

Antalya Özgürlük Mahallesi Yorgan Yıkama

Özel tasarlanmış doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz, anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65