Pamuk Yorgan Yıkama

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Yorgan Yıkama

Pamuk yorgan yıkama yakın zamana kadar yapılamayacak bir şeydi. Çünkü tertemiz bile olsa pamuk yorgan ıslanınca sararır ve harita gibi olur. Ev ortamında pamuk yorgan yıkanamaz. Bu yüzden yorgan kılıfı ile kullanılarak korunur. Ama yorgan kılıfı da tam çözüm değildir.

Duygu Halı Temizleme, pamuk yorganlarınızı ücretsiz servisi ile evinizden alıyor pırıl pırıl yıkayıp evinize tekrar ulaştırıyor.

Pamuk yorganlarımı ne sıklıkla yıkatmam gerekir?

Yorganlar, gece boyunca vücudumuza dokunan en özel eşyalarımızdır. Bu yüzden özellikle saçlarımızdan yorganlara toz ve yağ geçer. Vücudumuzun açık kısımlarından da deri parçacıkları dökülür. Tabi ki bunlardan yorgana bir günde çok az geçer. Ama birkaç ayda bizden yorgana geçen kirler hiçte az değildir. Bununla beraber özellikle bazı sıcak zamanlarda ister istemez terleriz. Sabah kıyafetlerimizi değişip duş alır rahatlarız. Ama ya akşam? Akşam yine aynı yorgana sarılacağız. Dolayısıyla yorganlar en az iki ayda bir kere yıkanmalıdır. Hatta bazı müşterilerimiz yedekli olarak kullanıp ayda bir kez yorganlarını yıkatırlar. Üstelik bu hizmet hiçte pahalı ve ulaşılamaz değil?

Pamuk yorgan yıkama Antalya’nın en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir. Bununla ilgili halkımıza faydalı olabilmek bizim için mutluluk vericidir.

Profesyonel destek almak için bize ulaşın. 0 242 464 11 65