Soğucaksu Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama
Antalya Soğucaksu Halı Yıkama

Antalya Soğucaksu Duygu Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Bir telefonla halılarınızı kapınızdan alıyoruz. Karışmaması için etiketliyoruz. Toz alma makinemizle halıların diplerine biriken kirleri alıyoruz. Halılarınız cinslerini göre ayrılıyor. Bunun nedeni makineye takılacak olan fırçanın farklılığı ve ayrı ayrı deterjan kullanma zorunluluğunun olması. Halılarınız makineyle yıkandıktan sonra sıkma makinesiyle sıkılır, %95 suyu  giden halılar kapalı kurutma alanına alınarak kurutulur ve size uygun olan saatte teslim edilir. Antalya Soğucaksu Halı Koltuk ve Yorgan yıkama bizim işimiz. Antalya temizlik şirketleri arasından bizi seçen tüm değerli abonelerimize teşekkür ederiz. Sizleri bu elit kişiler arasında görmek isteriz Antalya Bahçelievler bölgesine koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Antalya Koltuk Temizleme
Antalya Soğucaksu Koltuk Temizleme

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama
Antalya Soğucaksu Yorgan Yıkama

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65