Yenigün Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama
Antalya Yenigün Halı Yıkama

Antalya Yenigün Halı Temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Antalya’da halı yıkamanın uzmanı Duygu Halı Temizleme hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Yenigün halı yıkama sizlere en güvenilir hizmeti uygun fiyata sunar. Antalya halı yıkama firmaları içinde Yenigün mahallesine en fazla hizmet veren firmalardan olmanın gururunu yaşıyoruz.

Antalya Koltuk Temizleme
Antalya Yenigün Koltuk Temizleme

Antalya Yenigün Temizleme, koltuk temizleme işlerinizi uzman ekibimizle en kısa zamanda yapıyoruz. Size de derinlemesine temizliğin keyfini sürmek kalır. Zamanınız ve paranız kıymetliyse bizi arayın memnun kalmazsanız para almıyoruz. Yaptığımız işin bu kadar arkasındayız. Değişik halı cinsleri firmamız tarafından mükemmel temizlenir.

Koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve stor perde gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile doğal temizlik ürünlerini kullanarak evinizde temizliyoruz.

Antalya Yenigün Yorgan Temizleme

Doğa dostu makinelerimiz ile yorgan ve battaniyeleriniz anti-bakteriyel doğal ürünler ile yıkanır ve her türlü bakteri, kir, kötü kokudan arındırılır ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Arayın ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizde faydalanın. 0242 464 11 65